Spis treści:
  Gazele biznesu ProElite
  Strefa wiedzy   |   Dodano: 29-12-2020
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  Gazela Biznesu i e-Gazela Biznesu 2020 dla ProElite!


  Mamy przyjemność ogłosić, że firma ProElite, otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2020, przyznawany po raz 21 w historii! Tytuł otrzymują przedsiębiorstwa rozwijające się najbardziej dynamicznie!

  Gazele biznesu ProElite

  Gazele Biznesu, to najstarszy i najbardziej znany ranking dla małych i średnich firm w Polsce. Plebiscyt organizuje Puls Biznesu. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2000 i od tego czasu ranking jest nieprzerwanie organizowany. Udział w rankingu jest całkowicie darmowy, a wyniki rzetelne i transparentne. Jednocześnie w plebiscycie nagradzane są wyłącznie te przedsiębiorstwa, które rokrocznie notują wzrost, są godne zaufania i doceniane przez klientów.

  Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny nasza praca została doceniona w tak prestiżowym zestawieniu. Tym bardziej, że otrzymaliśmy Gazelę Biznesu, jako dynamicznie rozwijająca się firma oraz e-Gazelę Biznesu, przyznawaną przedsiębiorstwom z sektora e-commerce.

  W tym roku nasza firma podskoczyła aż o 859 pozycji w rankingu, dzięki czemu znaleźliśmy się w prestiżowym gronie 2 tysięcy najszybciej rozwijających się firm w Polsce! Dziękujemy i wierzymy, że za rok będzie jeszcze lepiej!


  Zobacz również:

  Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z auta?


  Nie ma nic gorszego niż wejście do samochodu i poczucie nieprzyjemnego zapachu, który nie chce się ulotnić. Zapachy takie jak zapach papierosów, zwierząt, jedzenia czy stęchlizny mogą utrzymywać się w wnętrzu pojazdu, powodując dyskomfort i wpływając na jakość podróży. Ale nie martw się! W tym artykule dowiesz się jak poradzić sobie z nieprzyjemnymi zapachami w samochodzie.

  Loyalty Program

  Program lojalnościowy


  Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! Z radością informujemy, że z dniem 01.03.2022 uruchomiliśmy w ProElite program lojalnościowych dla klientów biznesowych. Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy dokonać zakupu. Np. za każdą złotówkę naliczą się Wam punkty, jak je sprawdzić? Zrobisz to w panelu B2b, który znajduję się na naszej stronie proelite.pl Jeśli go […]

  Sklepy partnerskie


  Wszystkie nasze produkty dostępne są w większości sklepów detailingowych w Polsce, natomiast pełną ofertę produktów ProElite i Elite Detailer znajdą Państwo w naszych sklepach partnerskich: Dodatkowo znajdziesz nas:TABSOLStamexBellaAutoMotoKasiaMrCleanerHustlaOnlineCarzoneshopFaniAutaShowcarshineArmot GiżyckoGaraż DetaileraDetailingowoPLAutomotivecareStrefa DetailinguF.H.U. Victoria Hurt-DetalAutoMotoCzesciJoannaJanikowskaDafiCar (PE) / DafiCar (ED)AutoCare (PE) / AutoCare (ED)Autoluxjb (PE) / Autoluxjb (ED)DetailStore (PE) / DetailStore (ED)LoveMyCar (PE) / LoveMyCar (ED)Hygiemeca (PE) / […]

  ABC mycia pojazdu – 7 porad eksperta!


  Samodzielne mycie pojazdów wydaje się zazwyczaj prostym procesem. Niestety jest to mylące i niestosowanie się do podstawowych zasad, może negatywnie wpłynąć na kondycję lakieru Twojego samochodu. Chcesz poznać podstawowe zasady procesu pielęgnacji samochodu? Zajrzyj i przeczytaj ABC mycia pojazdu!