Nagrody i certyfikaty


Laureat rankingu e-Gazela Biznesu
w roku 2022

Ranking Gazel Biznesu to prestiżowe zestawienie najlepiej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce, opracowywane przez magazyn Puls Biznesu. Uwzględniając takie kryteria jak wzrost przychodów i liczby pracowników, Gazele są wyznacznikiem sukcesu i innowacji w biznesie. Znalezienie się na tej liście to nie tylko prestiż, ale także szansa na rozwój i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Jesteśmy dumni, że po raz szósty zostaliśmy uznani za e-Gazelę Biznesu w roku 2022. Uznanie to jest potwierdzeniem naszej właściwej strategii i sukcesu, jaki odnosimy wraz z naszymi partnerami. Dzięki temu wyróżnieniu, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszego rozwoju i mamy nadzieję, że nasze miejsce w rankingu będzie trwałe.
Laureat rankingu e-Gazela Biznesu
w roku 2021

Z przyjemnością informujemy, że firma ProElite Sp. z o.o. po raz piąty znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2021 najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, które zarazem potwierdza słuszność naszych decyzji w zakresie produktów jak i organizacji biznesu, które przyczyniły się do zanotowania corocznych wzrostów przychodów na przestrzeni ostatnich trzech lat. Niewątpliwie wpływ na te wyniki ma stały kontakt z dostawcami, wymiana doświadczeń i wiedzy, która pozwoliła nam na doskonalenie swoich produktów i pod okiem naszego laboratorium powstała w ostatnich latach innowacyjna technologia Surface GO. Ponadto własny dział technologiczny i zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala wykonać preparat na specjalne zamówienie klienta, dostosowany do jego indywidualnych wymagań I potrzeb.
Laureat rankingu Gazela Biznesu
w roku 2017, 2018, 2019, 2020

Prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu to najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. To znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się bardzo dobrą kondycją finansową firm. Ranking sporządzany jest w kraju i zagranicą przez zespół ekspertów składający się z analityków gospodarczych.

Otrzymane tytuły odzwierciedlają ciągły rozwój naszej firmy. Dobra kondycja finansowa. Wzrost obrotów i zysków w ostatnich latach pozwolił w pełni zasłużyć na tytuły jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm segmencie MSP. To wspólne wyróżnienie firmy ProElite i naszych partnerów handlowych bez których ten sukces nie byłby możliwy.owce tych firm są gwarancją najwyższej jakości i czystości, dzięki czemu nasze produkty są jednym z najlepszych na rynku. Stały kontakt z dostawcami, wymiana doświadczeń i wiedzy pozwala nam na ciągłe doskonalenie swoich produktów poprzez wprowadzanie światowych nowości z dziedziny chemii. Własny dział technologiczny, laboratorium i linia produkcyjna pozwala wykonać preparat na specjalne zamówienia klienta, dostosowany do jego indywidualnych wymagań i potrzeb.
Laureat rankingu e-Gazela Biznesu
w roku 2020

Ranking e-Gazele Biznesu jest zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora e-commerce. Plebiscyt organizowany przez Puls Biznesu od roku 2014 ma za zadanie wyróżnić przedsiębiorstwa utrzymujące tendencję wzrostową, cechujące się nieustannym rozwojem i zwiększaniem swojego udziału w rynku. Oceny dokonuje niezależny zespół ekspertów, złożonych z analityków gospodarczych.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w roku 2020 udało nam się po raz pierwszy uzyskać tytuł e-Gazeli Biznesu i zyskaliśmy uznanie w tak prestiżowym rankingu. To dowód na to, że idziemy we właściwym kierunku, a wspólne działania oraz tempo rozwoju ProElite i naszych partnerów, zostały docenione. Jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać tę tendencję i na stałe zagościć w rankingu.
Certyfikat TUV Rheinland Polska
ISO 9001:2015

Wysoki standard technologiczny oraz ciągłe udoskonalanie gwarantuje wysoką jakość i stabilność produktów ProElite. Zostało to potwierdzone przez niezależną jednostkę audytorską TÜV Rheinland Polska certyfikatem ISO 9001:2015.
Certyfikat – Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelnej Firmy świadczy o tym, że firma ProElite nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. określonych w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. N. 81, poz. 530) oraz, że jest uczestnikiem programu FairPa