SurfaceGo to innowacyjna metoda doboru surfaktantów i ich idealnej proporcji. Odpowiednia kompozycja to podstawa skutecznego działania środków myjących. Tylko zachowanie idealnej równowagi w składzie, może zapewnić najlepszą skuteczność usuwania najtrudniejszych zabrudzeń!

SurfaceGo - Jak działa technologia?

O skuteczności płynów do mycia, decyduje trwałość miceli. Co to oznacza w praktyce? To dzięki odpowiedniej trwałości miceli, raz zamknięty brud, pozostaje zamknięty aż do momentu spłukania z karoserii. SurfaceGo pomaga usunąć brud w całości - lepiej, niż jakakolwiek inna technologia dostępna na rynku!


Optymalne proporcje surfaktantów, tworzą idealnie trwałe micele, które nie ulegają rozpadowi! Cały brud znika, bez pozostałości i niedomytych śladów! Nasze środki myjące perfekcyjnie izolują brud od lakieru, przez cały proces mycia pojazdu! SurfaceGo to najbardziej skuteczne mycie, bez pozostawiania filmu drogowego i niedoczyszczonych miejsc!
Jak powstało


Technologia powstała w naszych laboratoriach, w toku wieloletnich badań oraz procesu poszukiwania odpowiednich surfaktantów i proporcji idealnej. W ProElite wierzymy, że najważniejsza jest jakość i skuteczność, stworzyliśmy produkty, które zapewniają 100% skutecznego mycia i pełną satysfakcję!
Działanie technologii SurfaceGo w porównaniu z innymi metodami


woda
pod ciśnieniem


PIANOWNICA ZE ZWYKŁĄ PIANĄ
W ROZCIEŃCZENIU

1:3


pianownica w rozcieńczeniu
1:10
nasz produkt z technologią
produkty z technologią

TR-F


Piana aktywna o zasadowym odczynie pH. Perfekcyjnie zmiękcza i usuwa brud, a obecność nanocząsteczek w składzie ułatwia cały proces mycia pojazdu. Gęsta piana utrzymuje się na karoserii przez cały proces mycia. Nowy, lepszy skład, dzięki użyciu technologii SurfaceGo, jeszcze lepiej wiąże brud i usuwa go w całości, bez śladów i pozostawiania niedomytych miejsc!

  ZOBACZ W SKLEPIE
Dostępne pojemności:
1000L
200L
25L
5L


ProClean 4


Silny koncentrat na trudne i uciążliwe zabrudzenia. Tworzy gęstą pianę, która utrzymuje się na karoserii przez cały proces mycia. Zastosowanie technologii SurfaceGo, czyni ProClean4 idealnie skutecznym rozwiązaniem do mycia pojazdów w każdych warunkach. Perfekcyjnie domywa i usuwa brud w każdych warunkach!

  ZOBACZ W SKLEPIE
Dostępne pojemności:
1000L
200L
25L
5L
1L


Nanofactor


Uniwersalna i wydajna piana aktywna do każdego rodzaju pojazdów Tworzy gęstą pianę o konsystencji bitej śmietany. Znakomicie zachowuje stabilność podczas całego procesu mycia. Technologia SurfaceGo pomaga jeszcze lepiej usuwać najtrudniejsze zabrudzenia.

  ZOBACZ W SKLEPIE
Dostępne pojemności:
1000L
200L
20L
5L
1L


Max 2000


Dwufazowa piana aktywna w formie silnego koncentratu. Posiada silne właściwości odtłuszczające - doskonale usuwa najtrudniejszy brud drogowy. Polecana do każdego typu pojazdów - od samochodów osobowych, przez ciężarowe, aż po ciężki sprzęt. Zastosowanie SurfaceGo pozwoliło jeszcze bardziej poprawić, świetną już skuteczność!

  ZOBACZ W SKLEPIE
Dostępne pojemności:
1000L
200L
20L
5L
1LCzy wiesz, że...?
To trwałość miceli decyduje o tym, jak skuteczny jest środek myjący!
W SurfaceGo micele są idealnie trwałe!
FAQCzym jest SurfaceGo?
To innowacyjna technologia łączenia surfaktantów i zastosowania idealnej proporcji - zwiększa skuteczność mycia i idealnie wiąże brud. Bez ponownego osiadania na karoserii!

Jak działa SurfaceGo?
Idealne proporcje zastosowanych surfaktantów zapewniają idealnie trwałe micele. Dzięki temu przez cały proces mycia brud jest izolowany od lakieru poprzez trwałe zamknięcie cząstek brudu w miceli. Nie dochodzi do rozpadu miceli, a zabrudzenia spływają w mgnieniu oka!

Czy idealnie trwałe micele nie szkodzą lakierowi?
Nie! Lakier jest całkowicie bezpieczny. Micele wiążą wyłącznie brud, nie wchodzą w reakcję z farbą, czy lakierem. Technologia oparta jest na idealnych proporcjach surfaktantów, a te, są całkowicie bezpieczne dla każdego typu lakieru! Trwałe micele pomagają lakierowi: twarde cząstki brudu jak piasek są szczelnie zamknięte wewnątrz miceli, izoluje je od lakieru i chroni je przed mikrouszkodzeniami lakieru.

Czy stosowanie środków o nowym składzie wymaga szczególnej uwagi?
Absolutnie nie. Wystarczy, że zastosujesz się do wytycznych odnośnie rozcieńczenia koncentratów, a cały proces mycia przebiega dokładnie tak, jak w reklamie!
Porozmawiaj z ekspertem
* pola obowiązkowe