O firmie


Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w produkcji preparatów chemicznych do mycia i pielęgnacji samochodów, specjalistycznych preparatów czyszczących oraz chemii obiektowej.

Koncentrujemy jakość!    
Najwyższa jakość
Preparaty firmy ProElite produkowane są na bazie surowców dostarczanych przez największych producentów na świecie, takich jak BASF, AKZO NOBEL, BRENTAG. Surowce tych firm są gwarancją najwyższej jakości i czystości, dzięki czemu nasze produkty są jednym z najlepszych na rynku. Stały kontakt z dostawcami, wymiana doświadczeń i wiedzy pozwala nam na ciągłe doskonalenie swoich produktów poprzez wprowadzanie światowych nowości z dziedziny chemii. Własny dział technologiczny, laboratorium i linia produkcyjna pozwala wykonać preparat na specjalne zamówienia klienta, dostosowany do jego indywidualnych wymagań i potrzeb.
Świadoma produkcja
Nasz nowoczesny kompleks produkcyjny spełnia wszelkie wymogi ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Wysoki standard techniczny hal produkcyjnych, szereg restrykcyjnych procedur oraz odpowiedni dobór komponentów zostało potwierdzone przez niezależną jednostkę audytorską TÜV Rheinland certyfikatem ISO 9001 – 2005. Dobro planety jest dla nas bardzo ważne, dlatego do produkcji naszych preparatów używamy surowców, które są w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.
Sieć dystrybucji
Firma ProElite dostarcza produkty do 27 krajów Europy, jest też obecna w kilkuset sklepach specjalistycznych w całej Polsce. Klientów B2B obsługujemy w oparciu o rozwiniętą sieć sprzedaży: biura stacjonarne, przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz platformę sprzedażową dla klientów B2B. Dostawy realizowane są terminowo, o co dba nasz nowoczesny i dobrze wyposażony magazyn.