Poznaj ProElite   |   Dodano: 03-08-2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Najwyższy czas na nowe przestrzenie!


Rozwijamy się dla Was!

Kilka dni temu zwiększyliśmy na stałe nasze możliwości produkcyjne! Zagospodarowaliśmy w sprzęty nieużywaną dotąd halę. Mamy wreszcie więcej miejsca na produkcję. Mieliśmy już spore wyzwanie, żeby się pomieścić ze wszystkimi sprzętami i surowcami, z których produkujemy dla Was całą chemię ProElite i Elite Detailer. Zamawiacie też w ostatnim czasie tak dużo, że ledwo nadążaliśmy z ogarnianiem całości. Ogólnie – to był najwyższy czas na nowe przestrzenie.

Nowa proszkowania

Teraz mamy dodatkowe miejsce dla proszkowni, w której produkujemy proszek SUPRO (znacie ten produkt, ale nie wiecie, ile miejsca potrzeba na jego produkcję).

Powiększone laboratorium

Laboratorium też zwiększyło rozmiary, co przyspieszy badania nad nowymi produktami i technologiami, jak chociażby Surface Go, używanym w naszych pianach aktywnych.

Jadalnia i szatnia

Przeorganizowaliśmy jadalnię i szatnię – mamy więcej pracowników i naszym obowiązkiem jest zabezpieczyć komfort pracy dla całej ekipy.

Zagospodarowanie hali zbiegło się z obchodami 18-lecia firmy. Stąd dodatkowo, którym wspólnie uczciliśmy otwarcie! Członkowie zarządu symbolicznie przecięli wstęgę, udostępniając do pracy kolejną powierzchnię produkcyjną.