ProElite w liczbach
Strefa wiedzy   |   Dodano: 02-08-2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ProElite w liczbach – czyli najciekawsze fakty o naszej firmie


w liczbach

Poznaj najciekawsze fakty o naszej firmie

Historia polskiej chemii samochodowej oraz auto detailingu to m.in. historia powstania i rozwoju naszej firmy ProElite, która na rynku chemii i kosmetyki samochodowej funkcjonuje od ponad dekady. Oto kilka ciekawych faktów, które warto o nas wiedzieć.

Liczba naszych marek

Pierwszą jest ProElite, a drugą niedawno stworzony Elite Detailer – elitarna marka kosmetyków samochodowych skierowanych do studiów auto detailingu oraz pasjonatów pielęgnacji pojazdów.

Od tylu lat działamy w branży motoryzacyjnej

W tym czasie zdążyliśmy poznać rynek od podszewki i śmiało możemy nazwać się ekspertami – wiemy, o czym mówimy i potrafimy wskazać najlepsze rozwiązania do pielęgnacji pojazdu.

40 specjalistow pe

Zatrudniamy ponad 40-osobowy zespół specjalistów-pasjonatów detailingu.

Produkty w ofercie

Tyle wyjątkowych receptur produktów powstało w naszym laboratorium. Nasza specjalność to chemia samochodowa do mycia i pielęgnacji pojazdów, ale również chemia obiektowa dla biura, gastronomii i przemysłu oraz specjalistyczne środki czystości.

Liczba myjni samochodowych w Polsce, z którymi współpracujemy.

Rok, w którym wprowadziliśmy na rynek innowacyjny produkt w Polsce – NanoFactor

Pierwszy płyn w technologii NANO. Jesteśmy dumni, że dostarczamy swoim klientom unikalnych produktów, które sami chętnie stosujemy.

2020 alsoft

Wprowadzamy Al-Soft+

Jeden z pierwszych na rynku produkt, do czyszczenia aluminium bez szkodliwego kwasu fluorowodorowego

Tyle wynosi powierzchnia całkowita naszego obiektu,

w którym ulokowane są: laboratorium, biura, hale produkcyjne i magazyny.

Co najmniej tyle wysyłek realizujemy rocznie do naszych klientów. A ich liczba stale rośnie!

To liczba umytych pojazdów z wykorzystaniem naszej chemii i kosmetyków samochodowych


Zobacz również:
Loyalty Program

Program lojalnościowy


Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! Z radością informujemy, że z dniem 01.03.2022 uruchomiliśmy w ProElite program lojalnościowych dla klientów biznesowych. Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy dokonać zakupu. Np. za każdą złotówkę naliczą się Wam punkty, jak je sprawdzić? Zrobisz to w panelu B2b, który znajduję się na naszej stronie proelite.pl Jeśli go […]

Sklepy partnerskie


Wszystkie nasze produkty dostępne są w większości sklepów detailingowych w Polsce, natomiast pełną ofertę produktów ProElite i Elite Detailer znajdą Państwo w naszych sklepach partnerskich: Dodatkowo znajdziesz nas:TABSOLStamexBellaAutoMotoKasiaMrCleanerHustlaOnlineCarzoneshopFaniAutaShowcarshineArmot GiżyckoGaraż DetaileraDetailingowoPLAutomotivecareStrefa DetailinguAuto Części ValdiMBM Marek BielińskiF.H.U. Victoria Hurt-DetalAutoMotoCzesciJoannaJanikowskaDafiCar (PE) / DafiCar (ED)AutoCare (PE) / AutoCare (ED)Autoluxjb (PE) / Autoluxjb (ED)DeepGloss (PE) / DeepGloss (ED) DetailStore (PE) […]

ABC mycia pojazdu – 7 porad eksperta!


Samodzielne mycie pojazdów wydaje się zazwyczaj prostym procesem. Niestety jest to mylące i niestosowanie się do podstawowych zasad, może negatywnie wpłynąć na kondycję lakieru Twojego samochodu. Chcesz poznać podstawowe zasady procesu pielęgnacji samochodu? Zajrzyj i przeczytaj ABC mycia pojazdu!

Piany aktywne ProElite z technologią Surface Go!


Chcesz, aby Twój samochód był czysty i zadbany przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne? Nie wiesz jakich środków użyć? A może masz już swoich faworytów, jednak nie jesteś pewien czy używasz ich w odpowiedni sposób? Marka ProElite pomoże Ci w tym i zapozna z nowoczesną technologią Surface Go. Nie czekaj i zapoznaj się z tym artykułem!