Zamknięcie sklepu ProElite - ProElite
Spis treści:
    |   Dodano: 31-12-2021
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  Zamknięcie sklepu ProElite


  Szanowni Klienci,

  podjęliśmy decyzję, iż z dniem 01.01.2022r. likwidujemy nasz sklep internetowy sklep.proelite.pl

  W dalszym ciągu służymy Państwu profesjonalnym doradztwem produktowym i technicznym. Zamówienia złożone do dnia 31.12.2021 roku zostaną wysłane z naszego magazynu na wskazany w zamówieniu adres. W sprawach punktów lojalnościowych, które zostały przyznane prosimy kontaktować się pod wskazanym adresem e-mailowym dominika.baranowicz@proelite.pl

  W chwili obecnej koncentrujemy się na tworzeniu nowych produktów, automatyzacji produkcji oraz obsłudze klientów biznesowych.

  Wszystkie nasze produkty dostępne są w większości sklepów detailingowych w Polsce, natomiast pełną ofertę produktów ProElite i Elite Detailer znajdą Państwo w naszych sklepach partnerskich:

  Nasi partnerzy Biznesowi z pewnością przygotują dla Państwa atrakcyjne promocje.

  Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie. Cieszymy się ogromnie, że to co tworzymy z pasją i zaangażowaniem stało się cząstką Waszego życia i mamy nadzieję, że zakupy u naszych partnerów będą równie udane i satysfakcjonujące.


  Zobacz również:

  Zamknięcie sklepu ProElite


  Szanowni Klienci, podjęliśmy decyzję, iż z dniem 01.01.2022r. likwidujemy nasz sklep internetowy sklep.proelite.pl W dalszym ciągu służymy Państwu profesjonalnym doradztwem produktowym i technicznym. Zamówienia złożone do dnia 31.12.2021 roku zostaną wysłane z naszego magazynu na wskazany w zamówieniu adres. W sprawach punktów lojalnościowych, które zostały przyznane prosimy kontaktować się pod wskazanym adresem e-mailowym dominika.baranowicz@proelite.pl W […]

  ABC mycia pojazdu – 7 porad eksperta!


  Samodzielne mycie pojazdów wydaje się zazwyczaj prostym procesem. Niestety jest to mylące i niestosowanie się do podstawowych zasad, może negatywnie wpłynąć na kondycję lakieru Twojego samochodu. Chcesz poznać podstawowe zasady procesu pielęgnacji samochodu? Zajrzyj i przeczytaj ABC mycia pojazdu!

  Piany aktywne ProElite z technologią Surface Go!


  Chcesz, aby Twój samochód był czysty i zadbany przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne? Nie wiesz jakich środków użyć? A może masz już swoich faworytów, jednak nie jesteś pewien czy używasz ich w odpowiedni sposób? Marka ProElite pomoże Ci w tym i zapozna z nowoczesną technologią Surface Go. Nie czekaj i zapoznaj się z tym artykułem!

  Najwyższy czas na nowe przestrzenie!


  Zagospodarowanie nowego miejsca pracy, w celu powiększenia możliwości produkcyjnych firmy. W końcu podołano wyzwaniu związanym z pomieszczeniem całego asortymentu, sprzętu oraz surowców związanych z produkcją chemii ProElite i Elite Detailer.