EliteDetailer_The_Event_2019
Strefa wiedzy   |   Dodano: 11-07-2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

The Event 2019 – już za nami


The Event 2019 już za nami, ale emocje jeszcze nie opadły!

EliteDetailer_The_Event_2019

Tak, odwiedziliśmy The Event 2019 – Raceism.com!

W dniach 5-7 lipca pod wrocławską areną piłkarską Śląska odbył się The Event. Jest to festiwal motoryzacyjny na którym można podziwiać ponad 1000 super-aut – z Europy, USA, Japonii oraz Kanady. Można zrobić trening driftu i zobaczyć wiele, wiele innych atrakcji

Była to 9. edycja wydarzenia tworzonego przez grupę Raceism.com. Impreza jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych festiwali wiązanych z kulturą stance. Przyciąga do Polski miłośników i właścicieli samochodów z całego świata.

Dla odwiedzających była to wyjątkowa okazja do poznania osób, które wcielają w życie bezkompromisowe, często zaskakujące i futurystyczne wizje modyfikacji aut na miarę XXI wieku.

Czyli też i nas!

Przez wszystkie dni imprezy organizowaliśmy pokazy naszych produktów do detailingu. Organizowaliśmy konkursy, a dobrą muzykę zapewniał DJ Kivi💪. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się produkty:

– Carnauba WAX

– Leather Cleaner

– Leather Creme

– Prestige New Car

– UV Protection Dressing

– Quick Tire Dressing

Nasze inne produkty można zobaczyć na stronie www.elitedetailer.pl

Wspomnienia pozostaną w naszych głowach już na zawsze. Jeżeli jednak byłyby z tym problemy – przygotowaliśmy małą fotorelację przedstawiającą to jak prezentowaliśmy się na tegorocznym The Event 2019 – Raceism.com organizowanym przez Raceism.com

Dziękujemy wszystkim którzy nas odwiedzili, a tych którzy nie dali rady zapraszamy na kolejną edycję i inne wydarzenia w których bierzemy udział. Śledźcie nas na facebooku!

Do zobaczenia następnym razem! ❤️

EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019
EliteDetailer_The_Event_2019

Tags: festiwalmodyfikacjeproduktyproeliteraceismsamochodythe event


Zobacz również:
Loyalty Program

Program lojalnościowy


Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! Z radością informujemy, że z dniem 01.03.2022 uruchomiliśmy w ProElite program lojalnościowych dla klientów biznesowych. Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy dokonać zakupu. Np. za każdą złotówkę naliczą się Wam punkty, jak je sprawdzić? Zrobisz to w panelu B2b, który znajduję się na naszej stronie proelite.pl Jeśli go […]

Sklepy partnerskie


Wszystkie nasze produkty dostępne są w większości sklepów detailingowych w Polsce, natomiast pełną ofertę produktów ProElite i Elite Detailer znajdą Państwo w naszych sklepach partnerskich: Dodatkowo znajdziesz nas:TABSOLStamexBellaAutoMotoKasiaMrCleanerHustlaOnlineCarzoneshopFaniAutaShowcarshineArmot GiżyckoGaraż DetaileraDetailingowoPLAutomotivecareStrefa DetailinguAuto Części ValdiMBM Marek BielińskiF.H.U. Victoria Hurt-DetalAutoMotoCzesciJoannaJanikowskaDafiCar (PE) / DafiCar (ED)AutoCare (PE) / AutoCare (ED)Autoluxjb (PE) / Autoluxjb (ED)DeepGloss (PE) / DeepGloss (ED) DetailStore (PE) […]

ABC mycia pojazdu – 7 porad eksperta!


Samodzielne mycie pojazdów wydaje się zazwyczaj prostym procesem. Niestety jest to mylące i niestosowanie się do podstawowych zasad, może negatywnie wpłynąć na kondycję lakieru Twojego samochodu. Chcesz poznać podstawowe zasady procesu pielęgnacji samochodu? Zajrzyj i przeczytaj ABC mycia pojazdu!

Piany aktywne ProElite z technologią Surface Go!


Chcesz, aby Twój samochód był czysty i zadbany przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne? Nie wiesz jakich środków użyć? A może masz już swoich faworytów, jednak nie jesteś pewien czy używasz ich w odpowiedni sposób? Marka ProElite pomoże Ci w tym i zapozna z nowoczesną technologią Surface Go. Nie czekaj i zapoznaj się z tym artykułem!