Spis treści:
    |   Dodano: 28-04-2022
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  Panel B2B  Platforma B2B to niewątpliwie wyjątkowo ważne i bardzo przydatne narzędzie, które potrafi ułatwić codzienną pracę!

  W jednym miejscu – w panelu B2B odnajdziesz wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze rzeczy.

  Zalety płynące z posiadania panelu B2B:

  -Pierwszą z korzyści naszego panelu B2B i niewątpliwie jedną z ważniejszych jest możliwość logowania się do platformy w dowolnym miejscu i czasie.
  Masz dostęp do swoich zakupów o każdej porze dnia i nocy – nawet wtedy, kiedy sama firma jest zamknięta.
  Masz więc możliwość składania zamówień kiedy i jak chcesz.
  Wystarczy, że skorzystasz z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

  – Masz natychmiastowy dostęp do pełnej, przejrzystej oferty produktowej. W każdej chwili możesz sprawdzić ceny towarów oraz ich liczbę na magazynie, a za pomocą jednego kliknięcia uzyskasz też dostęp do towarów nowych i objętych promocją.

  -Zapytania ofertowe – Może się bowiem zdarzyć przypadek, w których chcesz złożyć zamówienie, jednak w cenie innej, niż obecnie znajduje się w twoim panelu B2B. Przykładowo, ze względu na duże zamówienie, chcesz otrzymać rabat. W takiej sytuacji, zamiast składania zamówienia, możesz złożyć zapytanie ofertowe.

  – Po zalogowaniu masz dostęp do związanych ze swoim zamówieniem dokumentów, takich jak np. jego status, czy odpowiednie faktury.

  – Nie masz jeszcze założonego panelu B2B? Świetnie się składa – przy założeniu panelu B2B w maju uzyskasz rabat 3% na pierwsze 3 zamówienia!

  – W panelu możesz sprawdzić np. ilość dostępnych punktów, które otrzymujesz z naszego programu lojalnościowego.

  Skoro o programie lojalnościowym mowa…
  Więcej informacji o samym programie lojalnościowym i katalogu nagród znajdziesz klikając w poniższy link:

  https://proelite.pl/program-lojalnosciowy/


  Zobacz również:

  Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z auta?


  Nie ma nic gorszego niż wejście do samochodu i poczucie nieprzyjemnego zapachu, który nie chce się ulotnić. Zapachy takie jak zapach papierosów, zwierząt, jedzenia czy stęchlizny mogą utrzymywać się w wnętrzu pojazdu, powodując dyskomfort i wpływając na jakość podróży. Ale nie martw się! W tym artykule dowiesz się jak poradzić sobie z nieprzyjemnymi zapachami w samochodzie.

  Panel B2B


  Platforma B2B to niewątpliwie wyjątkowo ważne i bardzo przydatne narzędzie, które potrafi ułatwić codzienną pracę! W jednym miejscu – w panelu B2B odnajdziesz wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze rzeczy. Zalety płynące z posiadania panelu B2B: -Pierwszą z korzyści naszego panelu B2B i niewątpliwie jedną z ważniejszych jest możliwość logowania się do platformy w dowolnym miejscu i […]

  Loyalty Program

  Program lojalnościowy


  Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! Z radością informujemy, że z dniem 01.03.2022 uruchomiliśmy w ProElite program lojalnościowych dla klientów biznesowych. Jak to działa? Bardzo prosto. Wystarczy dokonać zakupu. Np. za każdą złotówkę naliczą się Wam punkty, jak je sprawdzić? Zrobisz to w panelu B2b, który znajduję się na naszej stronie proelite.pl Jeśli go […]

  Sklepy partnerskie


  Wszystkie nasze produkty dostępne są w większości sklepów detailingowych w Polsce, natomiast pełną ofertę produktów ProElite i Elite Detailer znajdą Państwo w naszych sklepach partnerskich: Dodatkowo znajdziesz nas:TABSOLStamexBellaAutoMotoKasiaMrCleanerHustlaOnlineCarzoneshopFaniAutaShowcarshineArmot GiżyckoGaraż DetaileraDetailingowoPLAutomotivecareStrefa DetailinguF.H.U. Victoria Hurt-DetalAutoMotoCzesciJoannaJanikowskaDafiCar (PE) / DafiCar (ED)AutoCare (PE) / AutoCare (ED)Autoluxjb (PE) / Autoluxjb (ED)DetailStore (PE) / DetailStore (ED)LoveMyCar (PE) / LoveMyCar (ED)Hygiemeca (PE) / […]