Środek do usuwania śladów po betonie-czyszczenia maszyn budowlanych
Producent profesjonalnej Chemii Samochodowej dla myjni, Kosmetyków do pielęgnacji aut, Chemii Obiektowej i Specjalistycznych Preparatów czyszczących.
Chemia Samochodowa, piana aktywna, auto szampon, proszek do myjni, kwas do mycia aluminium, osuszenie i woskowanie karoserii, Kosmetyki Samochodowe, mycie karoserii, mycie felg, mycie szyb, mycie silnika, pranie tapicerki, Ponadto preparaty do pielęgnacji lakieru, pielęgnacja opon i plastików, pielęgnacja kokpitu, pielęgnacja skórzanej tapicerki, zapachy samochodowe, Preparaty Specjalistyczne, usuwanie śladów po betonie, usuwanie kleju, usuwanie rdzy, usuwanie plam oleju z kostki, Chemia Obiektowa, mycia i konserwacji, podłóg, mycie posadzek, mycie urządzeń sanitarnych mycie urządzeń gastronomicznych, czyszczenie i pielęgnacja mebli
16563
page-template-default,page,page-id-16563,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Klient detaliczny
Klient biznesowy

Betonic

Przeznaczenie:

Usuwanie śladów po betonie

Dedykowany:

Szerokie zastosowanie w budownictwie

Opis:

  • Stosować do czyszczenia maszyn budowlanych i konstrukcji aluminiowych
  • Usuwa osad z cementu, betonu, kamienia, i wapnia
  • Czyści wszystkie metale odporne na działanie powierzchniowe kwasów

Typ:

Koncentrat

Wydajność:

Wysoka – duże stężenie substancji aktywnych

Dostępne opakowania:

1L, 5L, 10L, 25L, 200L

Dozowanie:

Rozcieńczyć w stosunku 1:1 do 1:10 z wodą.
Do czyszczenia zastosować kwasoodporne szczotki lub system rozpylający. Preparat należy dokładnie nanieść na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na maksimum 5 minut. Następnie spłukać wodą przy pomocy urządzenia wysokociśnieniowego. Nie dopuścić do wyschnięcia roztworu na czyszczonej powierzchni.
UWAGA: Nie może być używany w zwykłych metalowych atomizerach wysokociśnieniowych. Nie stosować na bardzo gorących powierzchniach.

Bezpieczeństwo:

Bez NTA – substancji rakotwórczych
Działa w zakresie pH <1

karta charakterystyki