Jak i czym usunąć klej po naklejce - Spot Cleaner - ProElite
Producent profesjonalnej Chemii Samochodowej dla myjni, Kosmetyków do pielęgnacji aut, Chemii Obiektowej i Specjalistycznych Preparatów czyszczących.
Chemia Samochodowa, piana aktywna, auto szampon, proszek do myjni, kwas do mycia aluminium, osuszenie i woskowanie karoserii, Kosmetyki Samochodowe, mycie karoserii, mycie felg, mycie szyb, mycie silnika, pranie tapicerki, Ponadto preparaty do pielęgnacji lakieru, pielęgnacja opon i plastików, pielęgnacja kokpitu, pielęgnacja skórzanej tapicerki, zapachy samochodowe, Preparaty Specjalistyczne, usuwanie śladów po betonie, usuwanie kleju, usuwanie rdzy, usuwanie plam oleju z kostki, Chemia Obiektowa, mycia i konserwacji, podłóg, mycie posadzek, mycie urządzeń sanitarnych mycie urządzeń gastronomicznych, czyszczenie i pielęgnacja mebli
16549
page-template-default,page,page-id-16549,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Klient detaliczny
Klient biznesowy

Spot Cleaner

Przeznaczenie:

Preparat do usuwania śladów po kleju

Dedykowany:

Szerokie zastosowanie

Opis:

  • Produkt stosowany do usuwania miejscowych zanieczyszczeń z pisaków, gumy do żucia, kleju z naklejek samoprzylepnych, farby drukarskiej, niektórych farb typu “graffiti”, plasteliny i parafiny z dywanów oraz śladów po gumie.

Typ:

Produkt gotowy do użycia

Wydajność:

Wysoka – duże stężenie substancji aktywnych

Dostępne opakowania:

1L, 5L, 25L

Dozowanie:

Produkt gotowy do użycia. Stosować nierozcieńczony. Przetrzeć czyszczoną powierzchnię za pomocą miękkiej ściereczki nasączonej preparatem. Wytrzeć do sucha.
UWAGA: Trzymać z dala od źródeł zapłonu.

Bezpieczeństwo:

Bez NTA – substancji rakotwórczych
Działa w zakresie pH 6,20

karta charakterystyki