Aktualności Chemia Samochodowa - ProElite - Kosmetyki Samochodowe
Producent profesjonalnej Chemii Samochodowej dla myjni, Kosmetyków do pielęgnacji aut, Chemii Obiektowej i Specjalistycznych Preparatów czyszczących.
Chemia Samochodowa, piana aktywna, auto szampon, proszek do myjni, kwas do mycia aluminium, osuszenie i woskowanie karoserii, Kosmetyki Samochodowe, mycie karoserii, mycie felg, mycie szyb, mycie silnika, pranie tapicerki, Ponadto preparaty do pielęgnacji lakieru, pielęgnacja opon i plastików, pielęgnacja kokpitu, pielęgnacja skórzanej tapicerki, zapachy samochodowe, Preparaty Specjalistyczne, usuwanie śladów po betonie, usuwanie kleju, usuwanie rdzy, usuwanie plam oleju z kostki, Chemia Obiektowa, mycia i konserwacji, podłóg, mycie posadzek, mycie urządzeń sanitarnych mycie urządzeń gastronomicznych, czyszczenie i pielęgnacja mebli
15335
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15335,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Strona Główna >> Aktualności

Truck at Sunset

Ograniczenia w realizacji zamówień 22.12.17 – 01.01.18 r.

Ze względu na ograniczenia w transporcie w dniach 22 – 29.12.17 r. dostawa towaru do klientów może się wydłużyć do 48 godzin.

 

W dniu 28.12.17 r. wysyłka towaru do klientów będzie realizowana dla zamówień złożonych do godziny 10.00.

 

W dniu 29.12.17 r. wysyłka towaru do klientów nie będzie realizowana.

 

W dniu 01.01.18 r. transport ProElite i firmy kurierskie nie realizują wysyłek towaru do klienta.

Gazeta Prawna o ProElite

„Polska firma, międzynarodowy sukces – polskie przedsiębiorstwa na rynkach zachodnich”

 

Polskie firmy nie ograniczają zasięgu swojej działalności tylko do własnego podwórka. Okazuje się, że nasze marki i start-upy śmiało podbijają rynki zagraniczne – i to w przeróżnych branżach. Poznajmy niektóre z nich.

 

Chemia samochodowa, autobusy i tramwaje, kosmetyki, okna, odzież… To tylko niektóre przykłady branż, w których polskie firmy odnoszą sukces w kraju i za granicą. Z badań wynika, że co czwarta spółka, notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, inwestuje bezpośrednio na rynkach zagranicznych. Większość przedsiębiorstw, które wypróbowały takie rozwiązanie, jest zadowolonych z tej decyzji, a część z nich planuje dalszą ekspansję.

 

Dalsza część artykułu na gazetaprawna.pl >>

aktualności

StreetŁódź Show 2 – ProElite sponsorem imprezy

I edycja StreetŁódź Show 2 z naszym udziałem w roli sponsora za nami. Impreza obyła się na terenie Atlas Areny. Miłośnicy motoryzacji z całej polski zaprezentowali blisko 200 tuningowanych i zabytkowych aut. W programie imprezy były pokazy: drift, stunt, car detailing oraz sexy car wash, którego byliśmy współsponsorem. Dla uczestników zlotu organizator przygotował szereg konkurencji takich jak: najniższe auto, najlepsza felga, najgłośniejsze audio i wydech i wiele innych. Byliśmy tam przez cały czas trwania imprezy. Odwiedzający strefę EXPO na naszym stoisku firmowym była możliwość zakupu naszych produktów jak również konsultacji na temat mycia i pielęgnacji samochodu. Organizator deklarował przed imprezą, że będzie albo grubo, albo wcale i tak też było. 

Master Truck Show 2017 – Strefa Eksperta

Kolejna edycja Master Truck Show z naszym udziałem już za nami. W weekend na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem odbył się największy w kraju zlot miłośników pojazdów ciężarowych. Była to wyśmienita okazja do spędzenia czasu w świetnym truck-erskim klimacie. Głównym tematem imprezy był konkurs na najładniejszy tunning ciągników siodłowych. Podwójną nagrodę Master Truck 2017 otrzymał właściciel DAF „Alien”. My zaznaczyliśmy swoją aktywność w części targowej organizując strefę eksperta ProElite. Była to świetna okazja aby uczestniczyć w pokazach mycia i pielęgnacji pojazdów różnego typu. Nasi przedstawiciele byli do dyspozycji przez cały okres trwania targów służąc swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy za liczny udział i przybycie. Do zobaczenia za rok!

Pokazy mycia i konserwacji aut – Strefa Eksperta

Za nami kolejna akcja promocyjna – Strefa Eksperta ProElite. Tym razem nasze stoisko firmowe zawitało do Buczku, gdzie przez cały weekend nasi klienci mieli okazje uzyskacie porady na temat mycia i konserwacji aut, dokonać zakupu naszych preparatów, oraz wziąć udział w losowaniu nagrody. Nagrodę główną w naszym konkursie w postaci zestawu naszych preparatów na kwotę 300 zł wygrał Pan Radek Pacholczyk. Serdecznie gratulujemy! Głównym punktem w naszym programie były demonstracyjne pokazy mycia samochodów przy użyciu naszych preparatów.Dziękujemy za liczne przybycie!

Komunikat – ograniczenia w ruchu drogowym 15 – 16.06.2017

W związku z ograniczeniami w ruchu drogowym na terytorium RP w dniach 15-16.06.2017r. Dostawa zamówień, które wpłyną do nas w dniu 14.06.2017r. po godzinie 12:00 i w dniu 16.06.2017r., będzie realizowana przez firmę spedycyjną od 19.06.2017r.

 

Pozdrawiamy,
Zespół ProElite

Podlaskie Targi Motoryzacyjne 2017

Największa impreza motoryzacyjna w regionie – Podlaskie Targi Motoryzacyjne. Co roku przyciągają tłumy odwiedzających. W związku z ogromnym zainteresowaniem, tegoroczną edycję zorganizowano na Stadionie Miejskim tj. największym białostockim obiekcie.

Podlaskie Targi Motoryzacyjne to także okazja dla firm na zaprezentowanie swoich ofert. Na V edycji imprezy zjawili się m.in. przedstawiciele warsztatów, salonów samochodowych, sklepów, hurtowni części motoryzacyjnych, chemii i kosmetyków samochodowych.
Pomimo niekorzystnej aury pogodowej Targi odwiedziło mnóstwo miłośników motoryzacji oraz firm zajmujących z branżą. Stoisko firmowe ProElite jak zwykle na tego typu imprezach cieszyło się dużym zainteresowaniem. Oprócz wielu pasjonatów motoryzacji, którzy chętnie kupowali profesjonalne kosmetyki samochodowe ProElite, odbyliśmy wiele owocnych spotkań biznesowych z właścicielami myjni, salonów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz firm transportowych.